Souvre Fit Challenge – czas na zmiany!

Idzie nowe! Wtorek okazał się poniedziałkiem dla uczestników Souvre Fit Challenge, którzy zamierzają od teraz uzależnić się od dobrych, FitChallenge’owych nawyków. Poznajcie ich!

Wizyta w Instytucie Urody Souvre w Inowrocławiu pozwoliła zrobić pierwszy krok w stronę poprawy wyglądu i pewności siebie. Od teraz regularne treningi zmienią nie tylko ciało, ale i sposób myślenia. Przygotowania do przemiany rozpoczęliśmy od spotkania z ekspertami Souvre: Katarzyną Jaszcz, dietetykiem i Ireneuszem Pochwałą, trenerem personalnym i Fit-Modelem 2019. Uczestników odwiedził również Waldemar Smoliński, Prezes Souvre, który od początku trzyma za nich kciuki. – Mam wrażenie, że jestem w jakimś komiksie. Spotkałem Prezesa Souvre, którego znałem tylko z wywiadów. Nie wspomnę nawet o Ireneuszu, którego podziwia moja żona – mówi Łukasz Szegda, uczestnik.

Zamiana sposobu myślenia

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć porad dotyczących zdrowego stylu życia, indywidualnych konsultacji dietetycznych i pomiaru składu masy ciała. Trenerzy postawili uczestnikom pytania, które pomogły znaleźć odpowiedź na najważniejsze kwestie: co oznacza dla nich zmiana? Co ich motywuje do pracy? Jak wizualizują sobie finał projektu? Dzięki temu lepiej poznali siebie nawzajem oraz siebie samych. – Nie chcę dłużej oglądać zdjęć ładnych, zadbanych kobiet na Instagramie. Chcę być jedną z nich – mówi jedna z uczestniczek.

Pierwszy trening

W końcu przyszedł czas na trening: bieganie, przysiady, pompki… Oj, nie było lekko! Ireneusz Pochwała przy okazji ćwiczeń motywował uczestników do działania. Uzmysłowił im, co to znaczy przytyć lub schudnąć 10 km, zakładając im plecak z obciążeniem. Zwrócił również uwagę na mowę ciała, postawę i tembr głosu. Zalecił ćwiczenia, które wpłyną na to, jak uczestnicy będą postrzegani przez otoczenie. Niektórzy zamierzają schudnąć, inni przybrać kilka kilogramów i wyrzeźbić sylwetkę. Przez cały czas trwania projektu specjaliści będą kontaktować się z naszymi śmiałkami, aby reagować na ewentualne pytania, wątpliwości lub kryzysy. Powołali facebookową grupę, aby móc wymieniać się na niej swoimi refleksjami i doświadczeniami. Uczestnicy otrzymali pakiety suplementów diety Souvre z serii Vitie i iWee. Eksperci zalecili im również pielęgnację skóry poprzez stosowanie produktów kolagenowych. – Przyjechałam do Was z Wrocławia, żeby dowiedzieć się, co zrobić, aby czuć się i wyglądać dobrze. Ufam wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów. Teraz pozostaje tylko działać!  – mówi Wanda Raczyńska, uczestniczka.

Kamery, światła, oklaski, czyli FINAŁ

Mały progres każdego dnia przyniesie wielkie rezultaty, które będziemy podziwiać podczas Konferencji Firmowej Souvre w kwietniu 2020. Na scenie zaprezentują się Ci, którzy dotrwają do końca. Sukces będą świętować w towarzystwie swojego trenera, Ireneusza Pochwały. Przemiana przebiegać będzie przez 6 miesięcy pod okiem naszych ekspertów. Ambasadorem projektu jest Radosław Kawęcki, utytułowany pływak. Projekt w dużej mierze realizowany będzie zdalnie, co ułatwi Partnerom Souvre łączenie treningów z pozostałymi obowiązkami. Zwieńczeniem akcji będą materiały foto i wideo upamiętniające przebieg akcji, które publikować będziemy w mediach społecznościowych Souvre oraz na łamach magazynu „Business&Beauty”. Niebawem udostępnimy filmik ze spotkania uczestników w Instytucie Urody Souvre.
Drodzy uczestnicy, pamiętajcie, dlaczego wzięliście udział w tym wyzwaniu! POWODZENIA!

2 Comments

    1. A my dziękujemy za Wasz entuzjazm i trzymamy kciuki za pierwsze sukcesy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.