Deszcz nagród dla Souvre!

Mijający rok obfitował w liczne nagrody dla Souvre! Przypomnijmy sobie wszystkie tytuły, jakie w tym roku otrzymaliśmy.

Solidna Firma

Po raz drugi z rzędu kapituła renomowanego konkursu przyznała nam zaszczytny tytuł Solidna Firma. Niespełna cztery lata temu stworzyliśmy solidne fundamenty, na których dzisiaj budujemy biznes na światowym poziomie. Ta nagroda to potwierdzenie stabilnej sytuacji finansowej firmy, realizacji założeń CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, wysokich standardów załogi i zarządu firmy, a także przynależności do grona znanych i cenionych firm.

Osobowość Roku

Kolejny razy Prezes Souvre, Waldemar Smoliński, otrzymał prestiżowy tytuł Osobowość Roku 2018 w Kategorii Biznes! Nie dziwi nas fakt, że charyzmatyczny lider, który stoi na straży zasad panujących w Souvre, został wyróżniony przez kapitułę konkursu. W toruńskim Ratuszu Staromiejskim odbyła się wielka gala, podczas której laureaci otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy. Plebiscytowi patronował marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Lider w branży marketingu społecznościowego

Znaleźliśmy się w gronie laureatów IX edycji konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman&life”. Z tej okazji w kwietniu br. odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, którą w fenomenalny sposób poprowadził Jacek Borkowski. Nagrodę, którą w imieniu firmy odebrał Łukasz Smoliński, Dyrektor ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych, zadedykował wszystkim Partnerom, którzy od lat aktywnie promują ideę marketingu społecznościowego.

Najlepszy Produkt Roku

Towarzyszący Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej konkurs „Najlepszy Produkt Roku. Inowrocław 2019” został pomyślnie rozstrzygnięty dla marki Souvre!  Kapituła konkursu wyróżniła Kolagen Naturalny Souvre gloryfikując jego niebywałe właściwości. To niezmierny zaszczyt zostać docenionym za opracowanie składu kosmetyku, który niezmiennie zachwyca, również jury poważanych plebiscytów.

Złota Setka Pomorza i Kujaw

Wysoka lokata w rankingu „Złota Setka Pomorza i Kujaw” po raz drugi z rzędu! Przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie kujawsko-pomorskim ocenione zostały pod kątem wyników finansowych, ale też poziomu innowacyjności. Za werdykt odpowiedzialna była specjalnie powołana kapituła tzw. sędziów kompetentnych. Jury przyznało nam podczas wczorajszej gali w bydgoskiej Operze Nova III miejsce w kategorii „Udany start w biznes”.

Fair Play 2019

Po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Przedsiębiorstwo Fair Play potwierdzającą rzetelność i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach. Potwierdza to Złoty Certyfikat Jakości Biznesu Fair Play 2019, który podczas uroczystej gali odebrał Prezes Souvre, Waldemar Smoliński. To dowód na to, że firma stworzyła swoim Partnerom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy, jak i rozwojowi zawodowemu, jest wrażliwa na potrzeby środowiska lokalnego i aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych, czego wyrazem jest ta ekskluzywna nagroda.

e-Gazela Biznesu

Firma Souvre otrzymała tytuł e-Gazela Biznesu w kategorii najlepsza firma e-commerce województwa kujawsko-pomorskiego! Laur kojarzy się z prestiżem i jest zarazem świetną rekomendacją mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Partnerami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność marki Souvre, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiąga zysk – my spełniliśmy to kryterium z nawiązką!

Co przyniesie 2020 rok? Mamy nadzieję, że kolejne sukcesy, zarówno te małe, jak i duże, o których głośno w mediach branżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.