Biznesowy niezbędnik Partnera S’OUVRE

Co sprawi, że w krótkim czasie poziom Twojego marketingowego rozwoju poszybuje kilka leveli wyżej? Sprawdź koniecznie!

Magazyn Business&Beauty

Ekskluzywne wydanie magazynu Business&Beauty towarzyszy Partnerom S’OUVRE w codziennych sytuacjach, takich jak spotkania stolikowe, które są idealne, aby promować markę S’OUVRE. Nowy numer Magazynu S’OUVRE to nie tylko informacje o nowościach w ofercie sklepu, ale również obszerne źródło wiedzy oparte na konkretnych case studies osób funkcjonujących na co dzień w branży marketingu społecznościowego. „Business&Beauty” to obfitujące w praktyczną wiedzę studia przypadków opatrzone komentarzami Liderów, niezwykle doceniane przez naszych Partnerów. Dzięki nim zyskasz cenne wskazówki niezbędne do rozwoju własnej struktury. Ekspertami w tym numerze są m.in. Dariusz Holeniewski, Krzysztof Hillar, Aneta Kownacka, Joanna Nowacka. Magazyn jest dostępny w zakładce Materiały marketingowe.

Strefa Partnera

Zaloguj się do Strefy Partnera, aby odkryć świat marketingu społecznościowego! Śledź aktualności na temat nowości produktowych, promocji i akcji specjalnych, aby być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami  z życia firmy. W poszczególnych zakładkach znajdziesz informacje na temat Programów Motywacyjnych, harmonogramu Akademii S’OUVRE czy konferencji. Dostęp do Strefy Partnera to także Twoja przepustka do webinarów – środowych szkoleń online. Tutaj znajdziesz również dostęp do archiwalnych nagrań wideokonferencji.

Social media

Subskrybuj nasz youtube’owy kanał, followuj instagramowy profil i oficjalny fanpage. Dzięki temu uzyskasz informacje z pierwszej ręki na temat nowości produktowych czy aktualnych promocji. Dowiesz się także, kto awansował ostatnio w ekipie S’OUVRE oraz kto odebrał nowe auto w ramach Programów Samochodowych. W S’OUVRE’OWYCH social mediach nie zabraknie również informacji na temat konkursów i nowych projektów S’OUVRE! Pamiętaj, żeby oznaczyć nasze oficjalne profile zawsze wtedy, gdy w swoich postach i relacjach nawiązujesz do marki S’OUVRE.

Filmiki na YouTube z serii S’OUVREInfo

Potrzebujesz inspiracji? Jesteś ciekaw, w jaki sposób Liderzy z innych grup rozwijają swój biznes? Wywiady z Dyrektorami S’OUVRE to spora dawka motywacji i praktycznych na każdy pracowity dzień! Każdy Dyrektor ma własny styl pracy i otacza się różnymi Partnerami. Łączy ich jedno: wytrwale dążą do osiągania swoich marketingowych celów. Obejrzyj rozmowy w przerwach między spotkaniami: http://bit.ly/SouvreInfoPlayList

Biznesowy ProTip: Pamiętaj, że w myśl Kodeksu Etyki S’OUVRE nie wolno stosować nazwy ani logo S’OUVRE w nazwach prywatnych profili social media! Zasady Kodeksu zabraniają również publikowania ogłoszeń sprzedażowych i ofert pracy dla przyszłych Partnerów S’OUVRE.

Masz pytanie? ZADAJ JE W KOMENTARZU! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.