Książka o kolagenie pod choinkę ???

Książka “Kolagen – Przyjaciel, który nie pyta o wiek” powstała w odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące kolagenu, jego działania i zastosowania. To świetny pomysł na gwiazdkowy prezent!

Publikacja autorstwa dr Sławomiry Jurkowskiej to nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki ukazujące zastosowanie kolagenu do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, jak również pielęgnacji ciała w zaciszu domowym. Coraz większa liczba osób zwraca uwagę na to, w jaki sposób się odżywiać, jakie stosować kosmetyki, po to, aby czuć się i wyglądać lepiej. Wybierając kosmetyki i suplementy diety, należy zwracać  uwagę  na  to,  aby  były one naturalne. Aktualnie konsumenci  są  coraz  bardziej  świadomi  odpowiedzialności  za dostarczanie  odpowiednich  składników budujących  ludzki organizm. Niniejsza książka jest przeznaczona dla każdej osoby, która chce się czuć dobrze w swoim ciele oraz mieć prawidłowo odżywioną i zadbaną skórę.

Kilka słów o autorce

Autorem publikacji jest Sławomira Jurkowska-wykładowca w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na Wydziale Kosmetologii oraz nauczyciel w Kosmetycznym Policealnym Studium Zawodowym w Bytomiu. Ponadto jest absolwentką Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie w Katedrze Biofizyki i Biologii Komórki obroniła pracę magisterską. Autorka kilku podręczników, m. in „Kosmetyka naturalna” i współautorka podręcznika „Wybrane zagadnienia z biologii komórki. Aspekty kosmetologiczne”.

Recenzje Czytelników

– Poznaj sekret przełomowego odkrycia, które zdarza się raz na 50 lat. Jest nim hydrat kolagenu rybiego. Autorka  w przystępny sposób przybliża procesy zachodzące w ludzkim organizmie. Po lekturze książki dowiesz się, jak cieszyć się zdrowiem, pełną aktywnością fizyczną i urodą bez względu na wiek – Barbara Mogielnicka, Dyrektor Krajowy S’OUVRE.

– Książkę, a przynajmniej zawarte w niej pytania i odpowiedzi, powinien przeczytać każdy nowy Partner, który chce działać produktowo. Książka na pewno pomaga jako argument potwierdzający skuteczność kolagenu, o czym świadczą publikacje i przeprowadzone analizy – Katarzyna Roter-Więska, Dyrektor Okręgowy S’OUVRE.

– Publikacja „Kolagen – Przyjaciel, który nie pyta o wiek” bardzo pomogła mi w promowaniu kosmetyków kolagenowych oraz wzbogaciła moją wiedzę w zakresie działania oraz wpływu białka na cały nasz organizm. Uważam, że publikacja o kolagenie jest dla każdego, nie tylko dla osób pracujących w sektorze kosmetologii. Wiedza zawarta w tej książce mogłaby pomóc wielu osobom, które nie do końca wiedzą, jak ważny jest kolagen, jaki ma wpływ na nasze ciało , jakie są skutki niedoboru białka. Książka to kompendium wiedzy, które może przydać się każdemu w życiu codziennym – Monika Przybysz, Partnerka S’OUVRE.

Przypominamy, że książka jest dostępna w sklepie S’OUVRE, również w opcji „świąteczne duety”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.