Świąteczne Pocałunki ??

Kolagenowe wykończenie każdej kuracji na twarz – poznaj błyszczyk S’OUVRE.

Zima nie sprzyja dobrej kondycji skóry ust, która jest wyjątkowo delikatna i cienka, przez co jest szczególnie narażona na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr i mróz. Wszystkie te czynniki silnie ją podrażniają, przez co pojawiają się na niej oznaki przesuszenia w postaci uczucia ściągnięcia, drobnych pęknięć i łuszczącej się skóry. Pamiętaj, że nawet jeśli na dworze nie ma silnego wiatru, warto stosować kolagenowy kosmetyk, żeby zapobiegać przesuszeniu skóry. Używaj go bez ograniczeń. Im większej warstwy użyjesz, tym lepiej ochronisz usta przed zmarznięciem.

Zimowy must have!

Aby skutecznie chronić usta, należy je jednocześnie nawilżać, natłuszczać oraz odżywiać. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po kolagenowy błyszczyk do ust S’OUVRE! Mając na uwadze szczególne wymagania skóry tej okolicy twarzy, stworzyliśmy formułę bogatą w składniki zapewniające zarówno bogate nawilżenie oraz komfortowe natłuszczenie. Dodatkowo składniki zawarte w błyszczyku do ust S’OUVRE wyraźnie odbudowują barierę ochronną skóry, zabezpieczając wargi przed wysychaniem oraz jednocześnie silnie je wygładzają i regenerują.

Delikatna moc składników aktywnych

Skwalan, wbudowując się w strukturę międzykomórkową naskórka, uszczelnia go i przywraca zaburzone funkcje barierowe skóry ust, dzięki czemu znacznie poprawia się ich nawilżenie. Dodatkowo odbudowując warstwę lipidową silnie regeneruje skórę ust przynosząc im też znaczną ulgę. Olej jojoba jest uważany za naturalny filtr przeciwsłoneczny i przeciwutleniacz, co umożliwia zachowanie młodości skórze ust. Hydromide blend jest połączeniem lipidowego ekstraktu z nasion soi i Ceramidu 2, dzięki czemu ma strukturę niemalże identyczną z lipidowym płaszczem skóry ust. Obecność witaminy E wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia ust i jednocześnie chroni je przed wysuszeniem oraz przyspiesza ich regenerację. Masło Shea wnika do głębszych warstw naskórka intensywnie je odżywiając, a kolagen naturalny pobudza procesy odnowy, głęboko regeneruje skórę ust zapewniając im gładkość i młodzieńczą jędrność. Z kolei D-pantenol łagodzi podrażnienia powstałe na skutek działania promieni UV, wiatru i mrozu.

Kolagenowy kosmetyk to kropka nad „i” każdej kuracji S’OUVRE. Stosuj błyszczyk, a Twoje usta staną się aksamitnie miękkie i zmysłowo delikatne jak nigdy dotąd! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.