S’OUVRE kibicuje najlepszym!

Poznaj wszystkich Ambasadorów Sportu S’OUVRE i ich ulubione produkty!

Najwyższą jakość produktów z linii suplementacyjnej docenili Ambasadorzy S’OUVRE. W tym zacnym gronie znalazł się Klub Lech Poznań, 7-krotny Mistrz Polski, który rozpoczął współpracę z firmą S’OUVRE już w 2018 roku. Piłkarze na co dzień korzystają z dobrodziejstw oferty suplementacyjnej – suplementu diety Na Stawy czy Witaminy B Plus, ale również z cennych właściwości żeli kolagenowych.

S’OUVRE na fali!?

Trzykrotny Mistrz Świata w pływaniu, multimedalista, uczestnik olimpiady w Londynie, Radosław Kawęcki, specjalizujący się w pływaniu stylem grzbietowym, szczególnie poleca kosmetyki S’OUVRE do pielęgnacji włosów oraz suplementy diety, które spełniają jego oczekiwania, szczególnie przed międzynarodowymi zawodami.

S’OUVRE Fit Challenge?

Do grona Ambasadorów S’OUVRE dołączył ostatnio Ireneusz Pochwała, Mistrz Polski Fit-Model 2019. Pasjonuje się wpływam zdrowego żywienia na poprawę jakości życia człowieka, dlatego Linia Vitie i suplement diety iWee szczególnie przypadły mu do gustu. Na co dzień jest trenerem personalnym, więc zasady zdrowego stylu życia to jego specjalność. Zadaniem Irka jest wypracować oczekiwane efekty uczestników projektu S’OUVRE Fit Challenge. Ocenimy je podczas kwietniowej Konferencji Firmowej!

Wspieramy hokeistów?

Marka S’OUVRE została oficjalnym partnerem czterokrotnych Mistrzów Polski – GKS Tychy. Firma dostarcza hokeistom najwyższej jakości suplementy. – To marka znana nie tylko w Polsce. Nasz nowy partner ma około 120 tysięcy partnerów działających w całej Europie. GKS Tychy dzięki występom w Pucharze Kontynentalnym i Lidze Mistrzów również jest coraz bardziej rozpoznawalny na starym kontynencie. Cieszymy się, że tak renomowana firma  pomoże nam w realizacji naszych celów sportowych – mówi Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

Slalomem po medal?

Kibicujemy również kajakarzom górskim! Poznajcie ich: Grzegorz Hedwig, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 w Brazylii, srebrny medalista Mistrzostw Europy, multimedalista Mistrzostw Polski… Sportowiec zdobył kwalifikacje do udziału w Igrzyskach Olimpijskich 2020. Największe laury polskiego kajakarstwa slalomowego należą do Mateusza Polaczyka. Kajakarz zajął 4. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Jest multimedalistą Mistrzostw Świata i Europy. Klaudia Zwolińska to Mistrzyni Świata i Europy, niezwykle zdolna, młoda zawodniczka, która osiąga ogromne sukcesu na samym początku swojej sportowej kariery. Została okrzyknięta Nadzieją Polskiego Sportu.

A Ty, za którą dyscyplinę sportu najmocniej trzymasz kciuki?✊ WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.