W S’OUVRE jesteś pod dobrymi skrzydłami

Prezesem S’OUVRE jest Waldemar Smoliński, biznesmen, który wykreował markę kosmetyków kolagenowych. Lider ma szansę zdobyć tytuł Osobowość Roku!

Firma S’OUVRE jest związana z branżą Business&Beauty. Marka powstała w 2016 roku, a jej produkty bazujące na nowatorskich właściwościach Kolagenu Naturalnego, zdobyły pierwsze nagrody kilka miesięcy po premierze produktowej. Firma działa w obszarze marketingu społecznościowego, oferując szeroką gamę produktów codziennego użytku połączonych z kosmetykami klasy premium. Oferta S’OUVRE obejmuje produkty kosmetyczne, perfumy, suplementy diety i środki czystości. Jednak sztandarowym produktem jest Kolagen – eliksir młodości. – Tym samym stworzyliśmy warunki do rozwoju osobom, które chcą osiągnąć w marketingu społecznościowym cele przybliżające ich do niezależności finansowej – mówi Prezes S’OUVRE, Waldemar Smoliński. Flagowy produkt S’OUVRE – Kolagen Naturalny – okazał się hitem w ofercie kosmetyków klasy premium, zarówno dla salonów kosmetycznych, jak i dla indywidualnych odbiorców. Badania rynków zagranicznych: brytyjskiego i włoskiego potwierdziły tezę, że ten luksusowy produkt spełni oczekiwania odbiorców w tych krajach. I tak też się stało.

Health&Beauty

W założenia firmy S’OUVRE wpisane jest podążanie za globalnymi trendami i współpraca z wybitnymi ekspertami. W laboratorium zajmującym się przygotowaniem całej receptury technolodzy pracują nad innowacyjnością produktów. – W ostatnich miesiącach znacznie poszerzyliśmy ofertę suplementacyjną, która jest atrakcyjna zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i dbających o swój wygląd i dobre samopoczucie. Godne uwagi są oznaczenia: vegan, gluten free czy lactose free – idealnie wpisujące się w trendy zdrowego żywienia. Wykorzystaliśmy moment, w którym świadomi konsumenci wybierają to, co naturalne i zdrowe, aby czuć się dobrze i wyglądać dobrze – dodaje Pan Prezes.

Międzynarodowy potencjał

S’OUVRE ma już dwa zagraniczne oddziały: w Londynie i Mediolanie. – Ponadnarodowy język biznesu wyraża się w wysokiej jakości naszych produktów i sukcesach na marketingowej niwie, o jakich świadczą nagrody przyznane za prokonsumencką postawę propagowaną przez firmę realizującą wysyłkę produktów do 27 państw Unii Europejskiej. Jesteśmy silni zaangażowaniem Partnerów, którzy w całej Europie promują markę S’OUVRE, dbając o styl, w jakim prowadzą rozmowy biznesowe – podkreśla prezes Smoliński. W fazie realizacji jest budowa zespolonego centrum produkcyjno-magazynowo-logistyczego w Inowrocławiu, skąd wywodzi się firma. – Projektując budynek zależało nam na stworzeniu optymalnych warunków dla rozwoju firmy oraz integracji biur z powierzchnią magazynową. Wysoki standard innowacyjnego budynku stworzy komfortowe warunki pracy i pozwoli na optymalną organizację zespołów projektowych.

Ambitne plany

S’OUVRE należy do firm, które zaczęły umiędzynaradawiać się zaraz po rozpoczęciu swojej działalności. Cechuje ją elastyczność, innowacyjność i spora konkurencyjność. Już od początku swojego istnienia firma zorientowała się na rynki zagraniczne. – Poza rozwojem samej firmy, mamy jeszcze kilka istotnych projektów. Jednym w wiodących projektów pod szyldem S’OUVRE jest pierwsze w Polsce Kolagenowe Spa – Instytut Urody S’OUVRE, w którym zabiegi są wykonywane na bazie kolagenu. Instytut działa na zasadach franczyzy – obecnie możemy odwiedzić go w Inowrocławiu i Bydgoszczy.

Wyślij SMS o treści CKB.112 ??
na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
i przyczyń się do kolejnego sukcesu Pana Prezesa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.