Kobiecy Weekend S’OUVRE 🌷

Liderki S’OUVRE relaksowały się i szkoliły w urokliwym SPA, aby odpocząć z dala od miejskiego zgiełku…

Po przyjeździe do SPA w Głęboczku Panie oddały się w ręce profesjonalistów, którzy za pomocą unikalnych kosmetyków oraz odpowiednio dobranych rytuałów sprawili, że tuż przed świętem kobiet Dyrektorki S’OUVRE poczuły upragniony relaks. Kobiecy Weekend rozpoczął się oficjalnie od uroczystej kolacji w towarzystwie Dyrektora Zarządzającego i trenerek S’OUVRE.

Uczta dla zmysłów

Kubki smakowe uczestniczek Kobiecego Weekendu rozpieszczał szef kuchni, w której królowała filozofia slow food. Kucharz skomponował dla Pań wyraziste dania przygotowane z lokalnych produktów najwyższej jakości. Do tego lampka wina, z którego słynie obiekt prowadzący własną winnicę. Podczas uczt Liderki otoczone były opieką sommeliera, który zna się na rzeczy jak mało kto. Było pysznie!

Pod okiem trenerek

W sobotę odbył się wykład z elementami warsztatu, który poprowadziła niezawodna Joanna Nowacka, Trener Produktowy S’OUVRE. Tematem szkolenia była diagnostyka kosmetyczna, czyli ocena stanu skóry. Była to doskonała okazja, aby omówić działanie urządzeń służących do diagnozy skóry. Z kolei Project Manager podjął temat warsztatu: Moja osobista podróż, który był wyjątkową okazją do coachingu w gronie Liderek S’OUVRE. Wieczorem była kolejna okazja do skorzystania z zabiegów SPA. Po błogim relaksie Panie udały się do kasyna, w którym czekał na nie barman przygotowujący finezyjne drinki.

Witamy w świecie kobiet

Luksusowe SPA okazało się miejscem, w którym sielska atmosfera i otaczająca przyroda tworzą harmonię. Niepowtarzalna przestrzeń resortu zlokalizowanego nad jeziorem stała się miejscem, w którym odbyła się inauguracja Akademii Kobiet S’OUVRE. Wydarzenie zostało zorganizowane 8. marca – Panie nie mogły wymarzyć sobie lepszej daty. Organizacja eventu potwierdza, że kobiety są ważnym filarem firmy, ponieważ stoją na straży naturalnego piękna i estetyki. Cykl wykładów eksperckich otworzył Prezes S’OUVRE, Pan Waldemar Smoliński. Wśród gości specjalnych wydarzenia pojawił się Ireneusz Pochwała – Ambasador Marki S’OUVRE i Fit Model 2019, który podzielił się z uczestniczkami sprawdzonymi poradami dietetycznymi. Wątek zdrowego stylu życia kontynuowała Jolanta Zięba, doktor nauk medycznych i specjalistka ds. żywienia. Z pozytywnym odbiorem spotkał się również wykład lekarza medycyny estetycznej, Marii Huculak, która po swojemu zdefiniowała pojęcie piękna.

Strój i bielizna

Panie miały również okazję poznać najnowsze trendy modowe i brafitterskie podczas wystąpień ekspertek specjalizujących się w kreowaniu profesjonalnego wizerunku. Sekrety seksownego poruszania się zdradziła Paniom Kamila Drezno, uczestniczka jednej z edycji „Tańca z Gwiazdami”. Akademię Kobiet zakończył wykład seksuologa, prof. Zbigniewa Izdebskiego, który przywołał historię Michaliny Wisłockiej i wzbogacił swój wywód o liczne statystyki.

Spotkanie skłoniło Panie do refleksji nad swoją kobiecością, ale przede wszystkim wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji najbardziej kobiecego projektu S’OUVRE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.