Podsumowanie S’OUVRE Fit Challenge i… Projektu❌! ?

W listopadzie 2019 roku słowo się rzekło: challenge accepted! To był znak, że idzie nowe dla uczestników S’OUVRE Fit Challenge, którzy uzależnili się od zdrowych nawyków. Przekonajcie się, jakie efekty osiągnęli.

Wszyscy trenerzy są dumni z postawy i efektów półrocznej przemiany uczestników S’OUVRE Fit Challenge. A jak oni sami oceniają swoją pracę?

– Wiem, że to dopiero początek mojej drogi, a projekt to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła. Cieszę się podróżą do lepszej ja i lepszego zdrowia. Motywację do działania dała mi wizja efektu końcowego, ale ponadto wsparcie bliskich mi osób, którzy chwalą moją metamorfozę.

Ale też to, że wchodzenie po schodach stało się lżejsze

– wyznaje Wanda Raczyńska, która schudła 12 kg.

– Na początku, tuż po samej rekrutacji do programu, byłem przezachwycony, że biorę udział w tym projekcie. Po czasie dotarło do mnie, że jeszcze trzeba trochę potrenować,  poćwiczyć intelektualnie, zmienić swój styl żywienia i organizacji.  Po konsultacjach z organizatorami programu S’OUVRE Fit Challenge Anią, Anetą, Kasią i Ireneuszem, zaczęło do mnie docierać, że ta półroczna droga do finału należy do mnie. To ja muszę się więcej edukować, ćwiczyć, zmienić dotychczasowy styl żywienia i organizację. 

Dziś z moją obecną wiedzą, zaczynając  taki program, wystartowałbym zupełnie inaczej.  Ale to dziś, bo już przeszedłem jedną, półroczna przemianę, która wprowadziła w moje życie ogromne zmiany. Chociażby sposób patrzenia na innych ludzi, na otaczający mnie świat i przede wszystkim na siebie samego. I odnajdywanie się w tym świecie.  Serdecznie z całego serca dziękuję firmie Souvre oraz naszym wspaniałym organizatorom.

Nic nie dzieje się bez przyczyny

– mówi Łukasz Szegda, który zrzucił 13 kg.

– Największe pozytywy z tej przygody to z pewnością poprawa sposobu życia, przede wszystkim już mało kto rzuca teksty w stylu “dziecko, jaki Ty chudy”, już od ponad 6 miesięcy żaden dym papierosowy nie zawitał w moich płucach i zamierzam kontynuować intensywniej podążanie ścieżką sportową. Plan na najbliższy rok to przygotować się do Ironmana, co będzie za 2-3 lata, się zobaczy. Patrząc od strony charakteru urosła, i to mocno, pewność siebie.

Czasem nawet podchodzi pod lekką arogancję i sporą wiarą we własne działania, że jak cel jest wyznaczony, to tylko ode mnie zależy, kiedy i jak go osiągnę

– podkreśla Piotr Chojankowski, który przybrał 6 kg masy mięśniowej.

Kolejnym, czwarty uczestnikiem programu S’OUVRE Fit Challenge, był Łukasz Smoliński, Dyrektor ds. Rozwoju Rynków Międzynarodowych S’OUVRE. Łukasz nie pokazywał do tej pory kolejnych etapów pracy nad własnym ciałem – możecie je zobaczyć na zdjęciu:

Łukasz wypracował sylwetkę, którą śmiało mógłby zaprezentować na zawodach, brawo! – mówi Ireneusz Pochwała, trener personalny.

Produkty z linii Vitie zdały egzamin!

Która przemiana zrobiła na Was największe wrażenie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.