S’OUVRE poleca: 5 zalet oleju MCT ??

Suplement diety S’OUVRE VIT. K2+D3 został wzbogacony o nowy składnik – olej MCT. Poznaj 5 argumentów, dla których warto wzbogacić swoją codzienną dietę o zdrowe tłuszcze.

Źródło energii na wiele godzin ?

Od suplementów diety oczekujemy poprawy ogólnego samopoczucia, w tym dawki energii potrzebnej do pracy i nauki. Olej MCT zawarty w suplemencie diety S’OUVRE stanowi niezastąpione źródło energii do pracy mięśni, serca i mózgu na wiele godzin.

Przyspieszenie metabolizmu ?

Dbasz o linię? Witamina K2+D3 z dodatkiem oleju MCT to Twój must have w codziennej diecie! Ten niezastąpiony składnik jest zamieniany na energię, a nie na tłuszcz. Proces ten powoduje przyspieszenie spalania tłuszczu i podkręcenie metabolizmu. O to chodzi, prawda? Suplementację olejem MCT rekomenduje się osobom o zwiększonej aktywności fizycznej.

Zmniejszenie łaknienia ?❌

Jeśli czujesz permanentny głód, to sygnał, że olej MCT jest niezbędnym składniku Twojego jadłospisu. Cel jest jeden: spożywać mniejsze porcje pożywienia i rzadziej niż do tej pory. Dzięki temu zdążysz zgubić kilka kilogramów do lata! MCT wpływają na perystaltykę jelit, dlatego wydłuża się czas przebywania jedzenia w przewodzie pokarmowy powodując dłuższe uczucie sytości.

Inteligencja kognitywna ?

Kolejna zaleta oleju MCT to wpływ na poprawę kondycji umysłowej, czy lepszej koncentracji i zdolności szybszego zapamiętywania nowych wiadomości. Zdaniem ekspertów ten wyjątkowy składnik poprawia proces zapamiętywania informacji u pacjentów cierpiących na chorobę Alzheimera.

Poprawa kondycji skóry i włosów ?‍♀

Regularne zażywanie VIT. K2+D3 z zawartością oleju MCT wpływa na poprawę stanu cery i kondycji włosów. Efekty zauważysz już po pierwszych tygodniach stosowania produktu.

Witamina D3 obdarzona jest wielokierunkowym działaniem, bowiem odpowiada za wchłanianie wapnia, procesy krwiotwórcze czy zapobieganie depresji.

Dlaczego najlepszym uzupełnieniem witaminy D3 jest K2? Otóż wykazują one synergiczne działanie, co oznacza, że K2 zapewnia właściwe lokowanie wapnia w organizmie człowieka: w kościach, a nie w naczyniach krwionośnych, co mogłoby skończyć się miażdżycą. Warto podkreślić, że niedobory witaminy D3 mogą prowadzić do zaburzeń mineralizacji kości, osteoporozy, a nawet problemów związanych z funkcjonowaniem układu immunologicznego.

Masz pytania dotyczące produktu w nowej odsłonie? Zadaj je w komentarzu!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.