Beverage – nowa kategoria produktów S’OUVRE

Mangoxan Selection zaliczamy do kategorii BEVERAGE. Dlaczego?

Co znaczy beverage? ?

Język polski, mimo wyjątkowo bogatego słownictwa, nie posiada określenia, które idealnie pasowałoby, aby opisać kategorię produktu Mangoxan Selection, dlatego eksperci S’OUVRE posłużyli się angielskim słowem: beverage. To szeroko rozumiane produkty do picia, w tym m.in. soki, nektary, napoje i tym podobne, które także mogą bazować na naturalnych składnikach, tj. owocach lub warzywach czy ziołach.

Nie myl z suplementami diety ?

Beverages w swojej kluczowej funkcji, jaką jest zaspokojenie pragnienia, mogą również dodatkowo pełnić inne, wartościowe role, np. uzupełniać dietę o pożądane wartości odżywcze. Mimo to pamiętajmy nie są suplementami diety. Nie stosujmy zatem tego określenia, gdy mówimy o soku Mangoxan Selection. Cała jego moc tkwi w mangostanie i 6 innych owocach. To ich właściwości odgrywają tutaj kluczową rolę. Brak sztucznych dodatków, podkreśla naturalność i wartość naszego soku.

Nowy folder S’OUVRE nazwany został Suplementy diety & beverage, co oznacza, że znajdziecie w nim również opis produktu Mangoxan Selection. Życzymy miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.