5 pomysłów na prezent dla Taty ?‍♂?

Już 23. czerwca obchodzić będziemy Dzień Ojca. Z tej okazji S’OUVRE przygotowało 5 propozycji zestawów upominkowych!

Kolagenowy krem po goleniu ?

Męska skóra musi sprostać codziennym wyzwaniom i wcale nie ma lekko: smog, słońce, brak snu, podrażnienia podczas golenia… Z pomocą przychodzi kojąca Kuracja Męskie Orzeźwienie wykończona profesjonalną pielęgnacją kolagenowym kremem po goleniu S’OUVRE. Męskie, domowe spa? Czemu nie!

Perfumy + kosmetyczka S’OUVRE ?‍♂

Sprezentuj Tacie zapach, który najlepiej pasuje do jego osobowości. Elegancki, sportowy, a może charakterystyczny, który podkreśla jego stanowczość? Linie Kontynentalna, Francuska i Fractal polecają się na Dzień Ojca! Dodatkowym gadżetem może być kosmetyczka z logo S’OUVRE.

Pasta do zębów + koszulka S’OUVRE ?

Jeśli Twój Tata jest wyjątkowo praktyczny, wybierz fioletową koszulkę polo i kosmetyk, który przyda mu się na co dzień, np. pastę do zębów z węglem aktywnym. Ten składnik nieinwazyjnie wybiela szkliwo zębów – co jest w przypadku środków do higieny jamy ustnej bardzo ważne, a zarazem nieczęsto spotykane.

Zestaw Vitie + shaker ???

Siłownia to drugi dom Twojego Taty? Sprezentuj mu zestaw produktów z linii Vitie – białko, koktajl i naturalny napój energetyczny! Kto wie, może polubi je tak bardzo, że zostanie nowym ambasadorem tych produktów? Nie zapomnij o Vitie Shakerze z niebieskim akcentem!

Magnesium Plus + For Joints + K2+D3 ?

Twój Tata jest miłośnikiem sportu, który wyznaje zasadę: dzień bez treningu to dzień stracony? Przekonaj się, czego, zdaniem eksperta, potrzebuje jego organizm, aby mógł pracować na najwyższych obrotach, klikając TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.