#BackToSchool z S’OUVRE!!🎒📚🤓

Wrzesień to czas, w którym zdobywamy nową wiedzę! Eksperci S’OUVRE w ramach akcji #BackToSchool podzielą się z Wami przydatnymi informacjami ze zdwojoną siłą.

Czy wiesz, że 10,5 kg – tyle kolagenu ustrojowego znajduje się w Twoim organizmie, jeśli ważysz 70 kg? Masz świadomość tego, że każdego dnia gubisz do 100 włosów?

Błyśnij wiedzą – ciekawostki suplementacyjne czy nowinki kosmetologiczne, które będą tematami przewodnimi poszczególnych lekcji, okażą się Twoją mocną stroną podczas spotkań biznesowych i towarzyskich.

Lekcja w pigułce

Długopisy i kartki w dłoń, bo podczas wtorkowych i czwartkowych webinarów zaaplikujemy Wam przydatne informacje w pigułce! Lekcje opracowane przez Joannę Nowacką i Joannę Stochmal, wyłożone w przystępnej formie, rozpoczynać się będą się punktualnie o godz. 18:00. Obecność – obowiązkowa!

Plan lekcji S’OUVRE

Aby usystematyzować Wasz harmonogram dnia, w Strefie Partnera opublikowaliśmy plan lekcji, czyli wszystko, co należy wiedzieć, aby być na bieżąco z kolejnymi tygodniami akcji #BackToSchool. Jak zawsze zachęcamy do odwiedzenia firmowych profili w mediach społecznościowych: fanpage S’OUVRE Polska zaskoczy Was informacjami z cyklu: czy wiesz, że…, natomiast Health&Beauty uzupełni tę wiedzę o porady pielęgnacyjne i lifestyle’owe.

Błyśnij wiedzą

To ostatni dzwonek, aby stać się ekspertem w Souvre. Spotęguj swoją wiedzę na temat naszych produktów, a to przełoży się na efekty Twojej pracy i wysoką ocenę Twoich kompetencji! Kto z Was okaże się marketingowym prymusem? Wkrótce się okaże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.