5 faktów na temat kolagenu S’OUVRE!?

Przed Wami informacje, które urozmaicą każdą rozmowę na temat kolagenu i ułatwią polecanie tego rewelacyjnego kosmetyku. Poznajcie je!

Projekt Back to school to okazja do tego, aby podzielić się z Wami nową porcją kolagenowej wiedzy. Przed Wami pierwsza odsłona z cyklu:

Czy wiesz, że…

Badania wykazały, że zmarszczki, które są bolączką większości kobiet, po miesięcznej aplikacji Kolagenu Naturalnego S’OUVRE stały się mniej widoczne aż u 95% badanych.

Kolagen Naturalny S’OUVRE zawiera składniki przyspieszające wnikanie innych substancji aktywnych. Kwas mlekowy i glikol kaprylowy, które znajdziesz w składzie białka S’OUVRE, to naturalne promotory przejścia przezskórnego, które ułatwiają innym składnikom wnikanie, przez co ich działanie jest wzmacniane.

Stosowanie kolagenowego białka powoduje naturalne ściągnięcie naskórka. 70% uznało, że jest on odpowiedni i właściwy dla preparatów tego typu i daje natychmiastowy, widoczny efekt po zastosowaniu.

Testy dowodzą, że S’OUVRE Vitamin C wspiera syntezę białek, w tym kolagenu. Co więcej ma niebagatelny wpływ na kształt i strukturę wszystkich włókien kolagenowych. Organizm człowieka nie wytwarza i nie kumuluje witaminy C, dlatego należy dostarczać ją z pożywieniem. Rekomendowaną formą uzupełniania jej niedoborów jest suplementacja.

W składzie Kolagenu Naturalnego S’OUVRE nie znajdziecie zbędnych dodatków, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki, które wpływają negatywnie na organizm człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.