souvre

Międzynarodowa Konferencja S’OUVRE!?

Przed Wami konferencja, która przykuwa uwagę piękną oprawą wizualną, a zatrzymuje wartością, niczym DIAMENTY, które stały się symbolem najdłużej wyczekiwanego wydarzenia tego roku! Już 24. października, w sobotę, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja S’OUVRE #DiamondsOfSouvre.

Diamenty to Wy, drodzy Partnerzy oraz niezwykle cenne i cenione na całym świecie produkty sygnowane logo S’OUVRE. Możemy zdradzić, że punktem kulminacyjnym wydarzenia będą fantastyczne PREMIERY PRODUKTOWE! Przedsmak nowości da Wam youtube’owy filmik z ich zapowiedzią: http://bit.ly/PremieryProduktoweSouvre

Pracuj online

Konferencja Firmowa S’OUVRE będzie okazją do podsumowania wyników pracy ostatnich miesięcy. Prelegenci skoncentrują się na aspekcie budowania sieci e-klientów, m.in. za pośrednictwem linków zakupowych. Zaplanuj z nami czwarty kwartał pracy w S’OUVRE!

Prezentacje będą tłumaczone symultanicznie na języki włoski i angielski. Poinformujcie o tym swoje międzynarodowe zespoły! Dostęp do wydarzenia czekana Was w aktualności w Strefie Partnera.

Pokaż, że jesteś z nami

Na Facebooku możecie skorzystać z nakładki na zdjęcie profilowe, które pokaże Twoim znajomym, że jesteś uczestnikiem wydarzenia. Już dzisiaj zachęcamy Was do czynnego udziału w evencie, zachęcając do udziału w konkursie na Instagramie. Czekają na Was aż 3 zestawy produktów od S’OUVRE!

Liczymy na rekordową widownię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.