souvre-nowy-rok

Rytuał Premium reCovery.🩸🌳

Jeśli czujesz, że Twojej cerze brakuje blasku, sięgnij po rytuał odżywienia Twojej skóry z linii reCovery. Spiesz się, nowa edycja limitowana została wprowadzona do kosmetycznego menu S’OUVRE tylko na jakiś czas!⏰

Inspiracją do opracowania luksusowych kosmetyków była smocza krew o właściwościach odbudowujących strukturę komórek skóry. Ten naturalny składnik jest niezwykle cenny w kosmetyce, ponieważ należy do grupy najsilniejszych antyoksydantów. Jego rola polega na wzmocnieniu i regeneracji skóry zmęczonej, pozbawionej blasku. Takie działanie ma na celu spowolnienie oznak starzenia i skuteczną odbudowę skóry. Spróbuj rozwiązań, które od wieków skutecznie poprawiają urodę kobiet w różnych zakątkach świata.

Natural Collagen Red

Smoczą krew i szereg innych składników aktywnych o synergicznych działaniu, m.in. olej jojoba, kwas hialuronowy, wąkrotę azjatycką, znajdziesz w nowych kosmetykach S’OUVRE:

  • Natural Collagen Red – Naturalny Kolagen ze Smoczą Krwią,
  • Under Eye Elixir – Eliksir pod oczy,
  • Advanced Face Solution – Zaawansowany Krem do twarzy na dzień i na noc.

To czas rewolucji w Twojej codziennej pielęgnacji.
Wykorzystaj każdą minutę!⏰

Under Eye Elixir

Rytuał Premium reCovery. w trzech etapach

1. Regeneracja

Aplikacja kropli smoczej krwi połączonej z kolagenem naturalnym to pierwszy gest, jaki wykonasz w stronę silnej regeneracji skóry. Natural Collagen Red sprzyja naturalnej syntezie elementów macierzy pozakomórkowej skóry, głównie kolagenu i kwasu hialuronowego. Zacznij od głębokiej dobudowy skóry. Twój cel to zmniejszenie widoczności zmarszczek.

2. Redukcja zmarszczek

Teraz otocz bogactwem składników aktywnych delikatne okolice oczu. Ekspertem do zadań specjalnych w temacie kurzych łapek, opadających powiek i widocznych oznak starzenia się skóry jest Under Eye Elixir z linii reCovery. Zawarty w nim EPS Seafill ma zdolność zmniejszania głębokości zmarszczek aż o 16% w 15 minut po aplikacji!

3. Rewitalizacja

Słyszeliście kiedyś o Pentavitinie? To rewelacyjny składnik zawarty w kremie Advanced Face Solution. Natychmiastowe nawilżenie utrzymuje się nawet do 72 godzin. W mgnieniu oka zauważysz poprawę miękkości i gładkości skóry. Postaw czerwoną kropkę nad „i” w codziennej pielęgnacji twarzy.

Advanced Face Solution

Już nie możemy doczekać się, aby oddać w Wasze ręce cały Rytuał Premium reCovery.! Efekty – natychmiastowe i długofalowe – pokażcie w swoich postach na Facebooku i Instagramie, oznaczając markę S’OUVRE 📱📲

https://youtube.com/watch?v=VLlva1OhAzU

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.