Świąteczne Inspiracje S’OUVRE!?✨

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż – mamy nadzieję, że cieszycie się z nich tak samo jak my! 

Szykujecie już świąteczne prezenty? Jeśli nie, to najwyższa pora, by o nich pomyśleć! Pomoże Wam w tym e-Katalog: https://bit.ly/SwiateczneInspiracjeSouvre.

Radosne oczekiwanie i podekscytowanie, jak co roku idą w parze z rozpoczęciem przygotowań do tego wyjątkowego czasu. Zaczynamy dekorować domy, planować uroczystą kolację, zastanawiać się nad prezentami, które podarujemy swoim najbliższym. Zgodzicie się z nami, jeśli powiemy, że nic nie daje takiej satysfakcji w czasie świąt, jak szczery uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, prawda?  

Święta to czas, w którym każdy chce sprawić bliskim jak najwięcej radości. Chociaż wybór idealnego prezentu świątecznego nie zawsze jest łatwy, w ofercie S’OUVRE z pewnością znajdziecie produkty, które mogą stać się wspaniałym prezentem dla Waszych najbliższych.  

Idealny prezent, czyli jaki?  ?✨

Szykując się do świąt niejednokrotnie spędzamy długie godziny zastanawiając się nad tym, co da naszym bliskim najwięcej radości. Czy będzie to piękna biżuteria, czy nowa torebka, kosmetyki, książka, czy coś zupełnie innego. Myślimy o tym, co podarowaliśmy im rok wcześniej, staramy się, aby tym razem było to coś innego, coś wyjątkowego.  

Często nie zadajemy sobie jednak najważniejszego pytania, mianowicie: co jest dla nas i naszych bliskich najważniejsze?  

Jak myślicie? 

W święta, łamiąc się opłatkiem, przekazujemy sobie najlepsze życzenia. Życzymy bliskim szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Najważniejszym życzeniem dla nas wszystkich jest jednak zdrowie i dobre samopoczucie, bez nich pozostałe życzenia są trudne lub niemożliwe do zrealizowania. Każdy z nas chce przecież, aby osoby, na których nam najbardziej zależy, cieszyły się dobrym samopoczuciem na co dzień. Naszym zdaniem najlepszym prezentem, jaki można podarować drugiej osobie, jest troska o nią i spędzanie z nią czasu. Wszyscy potrzebujemy uwagi, rozmowy, przytulenia i bliskości – nie tylko w święta!  

Serdecznie zachęcamy Was do tego, by wybierając prezent, skorzystać ze świątecznej oferty S’OUVRE. Znajdziecie w niej nie tylko najwyższej jakości kosmetyki kolagenowe, inspirujące perfumy, ale i wyjątkowe suplementy diety, których kompozycje idealnie odpowiadają potrzebom dzisiejszego człowieka.  

?✨Wybierając świąteczny prezent w postaci suplementu diety powinniśmy wiedzieć, że:  

  1.  Suplementy diety S’OUVRE, podobnie jak inne produkty z tej kategorii, mogą stanowić trafiony i bezpieczny prezent wyłącznie dla osób zdrowych. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować choruje i przyjmuje na stałe lekarstwa, suplementacja powinna być przed wprowadzeniem konsultowana z lekarzem – w tym przypadku prezent niespodzianka w formie suplementu nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. 
  2.  Suplement diety, który chcemy podarować jako świąteczny prezent, powinien być odpowiedzią na potrzeby bliskiej nam osoby. Przed jego zakupem, należy zadać sobie następujące pytania:  W jakim wieku jest bliska nam osoba? Jaki styl życia prowadzi? Czy jest aktywna fizycznie? W jaki sposób dba o siebie, swoje ciało i samopoczucie? Czy zauważa na co dzień objawy niedoboru jakiegoś składnika odżywczego? Czy na coś się uskarża? W jaki sposób się odżywia? 
    Odpowiedzi na nie pozwolą nam zorientować się w potrzebach bliskiej nam osoby. Być może dzięki nim dostrzeżemy, że ma ona mało energii do działania, drobne problemy skórne, często się przeziębia czy też narzeka na bolesne dolegliwości aparatu ruchu. Pozwoli to nam ukierunkować się i zawęzić grupę produktów, które będziemy brać pod uwagę podczas wyboru idealnego suplementu diety.  
  3. Przy wyborze suplementu diety należy kierować się jakością produktu. W codziennej suplementacji najlepiej sprawdzają się suplementy diety, w których skład wchodzą substancje pochodzenia naturalnego. Warto podkreślić tutaj różnicę pomiędzy syntetycznymi witaminami tworzonymi w procesach chemicznych, a ich naturalnymi odpowiednikami występującymi w przyrodzie. Suplementy diety S’OUVRE oferują nie tylko wysokie porcje składników aktywnych zamkniętych w poszczególnych formułach, ale korzystanie z najwyższej jakości surowców pochodzenia naturalnego, do których zaliczyć możemy liofilizowany kolagen, ekstrakty roślinne, witaminy i minerały.  

Pamiętajcie o tym, że suplement diety może być świetnym upominkiem świątecznym. Warunkiem jest to, czy wybierając go skupimy się na potrzebach bliskiej nam osoby – jeśli to zrobimy, sukces gwarantowany!  ?⭐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.