opinie o souvre

Jesteś ważna 💐✨

Mamy, żony, opiekunki, kobiety sukcesu. Pokazują swoje piękno każdym gestem, uśmiechem, wysoko podniesioną głową, ale i wielkim sercem do budowania trwałych relacji z drugim człowiekiem. Często powtarzają, że odwaga jest kobietą albo: w życiu masz to, na co się odważysz. Ucieleśnieniem tych słów jest sukces wypracowany w Souvre: awans, odebrany samochód, kwalifikacja do programu Jestem Mamą. Za to właśnie podziwiamy Liderki Souvre!

Wsparcie, zrozumienie i odwaga 💜🙋‍♀️

Dyrektorki Souvre wzrastają, podając pomocną dłoń kobietom, które potrzebują przykładu, motywacji i zrozumienia. Zespoły budowane przez kobiety łączy silna więź – wyraz najwyższej formy przyjaźni. Kreują przestrzeń do zmian, życiowej ewolucji, której efekty pokazują, że kobiety są niezwykle przedsiębiorcze. Z niesamowitym wdziękiem łączą pracę w Souvre z dbaniem o ciepło domowego ogniska, o czym miały okazję porozmawiać podczas Dnia Kobiet Souvre z udziałem gościa specjalnego – Doroty Wellman. Partnerki Souvre podążają za wyznaczonymi celami, nie za osobami, które mogłyby ślepo naśladować. W ten sposób dają sobie pełną zgodę na bycie sobą, a tym samym uszczęśliwiają siebie i wszystkich dokoła. Znasz to poczucie spełnienia?

Wonder Woman 💪

– Sama nazwa Souvre nawiązuje do francuskiego słowa oznaczającego „otwarty”. Zatem my, kobiety, jesteśmy motorem napędowym w biznesie Souvre. Damska energia jest otwarta na  różnorodność, wprowadzanie nowości, świeżości, elastyczności i ciepła, a także pomaga w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Co ważne, nadaje tempa całemu projektowi Souvre. Każda kobieta, która jest tego świadoma, będzie wspierać zarówno mężczyzn, jak i cały biznes, aby rozwijał się na jej oczach, czego właśnie doświadczamy w firmie, dzięki kobietom Souvre – mówi Anna Szyryńska, Dyrektor Okręgowy Souvre United Kingdom.

Jestem sobą.
Jestem niezależna.
Jestem ważna.

Słaba płeć? 🤔

Siłą kobiet jest wrażliwość i niezwykła intuicja. Z badań wynika, że dzięki temu podejmują one decyzje bardziej empatycznie i na podstawie większej ilości danych niż mężczyźni, co ma niemałe znaczenie w marketingu.

– Zgadzam się, że siła to synonim kobiety. Uwielbiam pracować z kobietami przede wszystkim ze względu na to, że większość z nich nie ma wymówek, jest odważna, ma podzielność uwagi, potrafi skupić się na wielu rzeczach na raz. Uwielbiam typ sportowca, bo nigdy się nie poddaje. Myślę, że w Souvre jest bardzo wiele właśnie takich kobiet. Souvre jest bardzo kobiecym biznesem, więc jak nie my, to kto? Jak nie teraz, to kiedy? Trzymam mocno kciuki za wszystkie kobiety Souvre! W nas jest prawdziwa siła – Karolina Suchodolska, Dyrektor Krajowy Souvre Italia.

Kobiety Souvre są CEO własnego życia. Nie znamy bardziej pewnej sobie osoby niż Partnerka, która właśnie podjęła decyzję o tym, żeby przeorganizować swoje życie i spróbować swoich sił w marketingu. Na tym etapie przemawiają przez nią ustalone standardy decydujące o tym, jak szybko zrealizuje swoje biznesowe plany. Buduje swój własny świat na zasadach, które sama wyznaje. I jest z niego dumna.

Liderem się nie rodzisz, liderem się stajesz. W moim przypadku była to długa droga, gdyż zaczynając przygodę z branżą MLM, błędnie postrzegałam to słowo – myślałam, że lider to osoba, która jest dyspozycyjna dla każdego 24 godziny na dobę, dlatego popełniłam mnóstwo błędów, z których z czasem wyciągnęłam wnioski, co zaowocowało zbudowaniem zespołu, o jakim zawsze marzyłam. 

Na autorytet trzeba sobie zasłużyć. Moim zdaniem bazą prawdziwej wielkości jest POKORA… Trzeba wiedzieć, jak to jest być małym, aby być wielkim. Staram się być przykładem, mimo że sama nie jestem idealna… Bo w życiu nie chodzi o ideał ale aby żyć w zgodzie ze sobą , swoim sumieniem i wartościami – mówi Anita Grzyb, Dyrektor Krajowy Souvre Polska.

Czy są wśród Was Partnerki Souvre, które czują, że zbliża się przełomowy moment w biznesowej karierze? Opowiedzcie o tym w komentarzu!

TrueMe 🌷

Zachęcamy do udziału w projekcie TrueMe! Pokaż, jak firma Souvre pomogła Ci odkryć Twoje prawdziwe ja i zabłyśnij podczas… Międzynarodowej Konferencji Rocznicowej!

Spojrzenia wszystkich Partnerów Souvre skupią się na Twojej historii, jeśli dzisiaj podejmiesz decyzję o tym, żeby pokazać się szerszej widowni! Co zrobić, żeby wziąć udział w projekcie TrueMe?

To proste! W minutowym filmiku, pokaż, jak firma Souvre pomogła Ci odkryć Twoje prawdziwe oblicze. Czy to wyjątkowe produkty Souvre wpłynęły na Twoją pewność siebie. Nagraj krótki filmik, w którym pokażesz albo opowiesz o tym, co zmieniło się w Twoim życiu po rozpoczęciu współpracy z marką Souvre.

Materiał wyślij do 11. marca na adres mailowy: pr@souvre.pl Wybrane spoty wyemitujemy w kwietniu, podczas Konferencji Firmowej Souvre!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.