fundacja souvre

Fundacja S’OUVRE! – dobro jest piękne?

Nadszedł czas na reaktywację pięknego projektu, który niesie za sobą wiele dobrego. Fundacja Souvre powraca z jeszcze większymi możliwościami, z nowymi projektami i z nową dawką pomocy dla najbardziej potrzebujących! 

S’OUVRE dzieciom ??

Pomagamy dzieciom, które zmagają się z ciężkimi poparzeniami, wspieramy najbardziej potrzebujących w domach dziecka, propagujemy zdrowy i sportowy tryb życia. 

  • dajemy nową nadzieję na spełnienie podstawowych potrzeb w życiu 
  • pomagamy dzieciom, które walczą z ciężkimi poparzeniami 
  • wspieramy domy dziecka i osoby najbardziej potrzebujące 
  • zarażamy pozytywną energią 
  • sportowo przechodzimy do działania 
  • działamy na rzecz społecznej integracji.

Fundacja zmienia jakość życia w trakcie choroby i po trudnej walce z nią. Działa, żeby podnieść poziom życia osób, które codziennie zmagają się z wieloma trudnościami. 

Wspieramy rozwój dzieci dotkniętych poparzeniami, by dać im możliwość lepszego startu w dorosłe życie. Dzielimy się, wspieramy i angażujemy, organizując przedświąteczne akcje „Pomagaj z S’OUVRE”, cykliczne wsparcie „Podaj dalej!”, „Bieg S’OUVRE”, wspieramy inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, biorąc udział w licytacjach. 

Pomaganie ma moc!?‍?

Pomoc potrzebna jest na wielu płaszczyznach i w wielu obszarach. Fundacja S’OUVRE wspiera podopiecznych w zakresie edukacji, wspomaga leczenie i rehabilitację oraz pomaga najbardziej potrzebującym. Przekazujemy środki dzieciom, które walczą o życie i powrót do codzienności. Finansujemy najpotrzebniejsze materiały by rozwijać edukacje dzieci i młodzieży, organizujemy pikniki rodzinne by dać możliwość tworzenia szczęśliwego dzieciństwa. 

Propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia, wspieranie potrzebujących oraz rozpowszechnianie wysokiej kultury w różnych kręgach – to główne cele fundacji „S’OUVRE”, ale nie jedyne! Mamy ogromny potencjał, który  chcemy wykorzystać na wielu płaszczyznach społecznych. 

Odwiedź stronę Fundacji S’OUVRE, aby poznać szczegóły projektu: https://fundacja.souvre.pl/ ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.