Summer Must Have by S’OUVRE ?

Lato to czas celebrowania naturalnego piękna z marką S’OUVRE! ⛱Gdy dni są długie i pełne słońca, Twoja skóra jest podkreślona jego blaskiem, naturalnym rumieńcem i subtelną rosą.

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, bogate formuły produktów S’OUVRE zapewniają nawilżenie, regenerację i orzeźwienie. Miłośnicy marki S’OUVRE sięgają po całe kuracje i rytuały pielęgnacji skóry, które zapewniają zjawiskowe efekty!?

Sezon letni S’OUVRE mieni się drobinkami Monoi Gold, orzeźwia dotykiem kolagenowej Mgiełki do Twarzy i Ciała i dodaje energii niczym Vitie Shot! To, co naprawdę kochacie w zanurzaniu się w letnim pięknie, to inspiracje naturą i autentyczność zamknięta w haśle TrueMe. Poznajcie listę nominowanych kosmetyków w kategorii Summer Must Have, które pozwalają cieszyć się niekończącymi się chwilami spędzonymi w blasku wakacyjnego słońca!?

Wyniki plebiscytu poznamy 31. sierpnia.

Wybierz produkt, który Twoim zdaniem zasługuje na wygraną w plebiscycie The Greatest Products Awards w kategorii Summer Must Have:

2 Comments

  1. Dla mnie osobiście takim produktem, który zasługuje na uwagę jest Vitie Shot z tego względu, że jest wygodny, łatwo po niego sięgnąć, zapewnia ważne dla naszego organizmu witaminy i minerały, która pomagają nam dobrze się czuć przez cały dzień a uśmiech nie jest przyklejony a jest prawdziwy i ,,częstuję” nim bez problemu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.