7 pereł… niezliczone możliwości zabiegowe

Świat Professional Beauty bogatszy o nowe perły!

Do oferty S’OUVRE Professional dołączyły wyjątkowe produkty. To najlepsze formy kompleksów, innowacyjne i nowoczesne składniki aktywne oraz najwyższe, dopuszczalne stężenia na rynku kosmetycznym. Dzięki nim skuteczna pielęgnacja cery będzie jeszcze łatwiejsza! Co Ty na to?

Elegancki design, piękne opakowania, niezwykła skuteczność – poznaj nowości w ofercie produktowej S’OUVRE Professional.

Odkryj nową gamę produktów:

Podczas premiery produktowej S’OUVRE Professional zadebiutowało aż 8 nowych pozycji:

  • Triacid Peel – Peeling Kwasowy niezbędny do zabiegów eksfoliacji. Jest połączeniem trzech kwasów – migdałowego, laktobionowego i mlekowego. To połączenie, które w zależności od technik przeprowadzenia zabiegu doprowadza do innych, oczekiwanych efektów. Substancje zawarte w Triacid Peel wnikają w głąb skóry i pobudzają elastynę i kolagen do przebudowy. Dzięki temu na powierzchni skóry otrzymujesz to czego potrzebujesz – wygładzenie, rozświetlenie oraz lifting.
  • Lifting Cocktail – to Serum Liftingujące, które znacząco odżywia skórę i modeluje owal twarzy. Sprawia, że skóra przechodzi skuteczny zabieg liftingujący bez użycia skalpela i inwazyjnych działań plastycznych w obrębie twarzy. To produkt, który działa odmładzająco, kondycjonująco, uelastyczniająco, a także widocznie podkreśla rysy twarzy oraz likwiduje występujące na cerze niedoskonałości.
  • Vitamin C Tetraisopalmitate – nasza Ampułka z Witaminą C, będąca zastrzykiem rozświetlenia i odmłodzenia dla każdego rodzaju skóry. „Królowa młodości” – tetraizopalmitynian askorbylu cechuje się najskuteczniejszym działaniem spośród wszystkich pochodnych witaminy C. To jej najtrwalsza i najbardziej stabilna forma chemiczna. Charakteryzuje się świetną przyswajalnością oraz tolerancją przez każdy rodzaj skóry.
  • AC Retinol Liposome OS – wyjątkowa Ampułka z Retinolem, niezbędnym elementem pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i anti-age. Składnik aktywny zamknięty w ampułce pochodzi z rodziny retinoidów, które są niezwykle skuteczne. Działają na samo jądro komórkowe. Dzięki nim, proces tworzenia nowych komórek skóry jest przyspieszony, problemy skórne są zniwelowane, a zmarszczki zminimalizowane.
  • Bacuchiol – to Ampułka z Bakuchiolem, który jest niezwykle cennym i stworzonym przez naturę składnikiem odżywczym. Jest roślinnym odpowiednikiem retinolu, posiada właściwości ujędrniające i rozjaśniające. Jest ogromnym wsparciem przy leczeniu wszelkich dolegliwości skórnych. Hamuje rozwój bakterii na skórze (powodujących trądzik), ogranicza aktywność melanocytów (odpowiedzialnych za przebarwienia), minimalizuje drobne zmarszczki. Jest niezwykle delikatny dla skóry, dzięki czemu może być stosowany również przy wymagającej cerze wrażliwej.
  • Skin Cleaner – Preparat Odtłuszczający Skórę, to produkty absolutnie niezbędny podczas przygotowywania skóry do zabiegów eksfoliacji. Sprawi, że będzie odpowiednio oczyszczona i gotowa do przyjmowania kosmetycznego rytuału.
  • Acid Neutralizer – Neutralizator Kwasów należy stosować zawsze w towarzystwie Triacid Peel, aby w odpowiednim momencie zatrzymać jego działanie.
  • Multi Solution – to Mix Ampułek z Witaminą C, Retinolem oraz Bakuchiolem – kompleksowe rozwiązanie, na które zasługuje Twoja skóra!
Bogata oferta S’OUVRE Professional wzbogaci Twój salon o nowe, kompleksowe zabiegi kosmetyczne.

Produkty, które pojawiły się niedawno w linii S’OUVRE Professional pozwalają stworzyć ogromną liczbę zabiegów odpowiadających na niezliczone potrzeby gości gabinetów kosmetycznych. Będą dla nich także skutecznym rozwiązaniem w pielęgnacji domowej.

Rozwiązania dobrane do potrzeb skóry

Synergiczne działanie produktów sprawia, że osiągniesz fenomenalne efekty w pielęgnacji każdego typu skóry.

– Nowa linia S’OUVRE Professional jest odpowiedzią na trendy kosmetyczne – jesień 2021 – zdradzają kosmetolodzy i eksperci produktowi S’OUVRE: Joanna Nowacka i Martyna Naskręt.

Obejrz relację z wyjątkowej premiery S’OUVRE Professional i poznaj nowości produktowe!

Multi Solution dla Twojej skóry

Multi… to niezliczone możliwości odżywcze dla skóry, ciała i naszego wnętrza. Klienci salonów kosmetycznych chcą czuć się wyjątkowo, chcą zatrzymać czas i pokonać niedoskonałości na swojej skórze.

Solution… to rozwiązanie, to odpowiedź, której oczekują goście po przekroczeniu progu Twojego salonu. Te rozwiązania znajdziesz w postaci produktów i zabiegów, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Na stronie www.souvreprofessional.pl znajdziesz 5 nowych propozycji zabiegów oraz pełną instrukcję jak wykonać je KROK po KROKU.

ICE WINEhttps://souvreprofessional.pl/zabiegi/ice-wine
BRIGHT TOUCHhttps://souvreprofessional.pl/zabiegi/bright-touch
RESURFACINGhttps://souvreprofessional.pl/zabiegi/resurfacing
GREEN CAREhttps://souvreprofessional.pl/zabiegi/green-care
RADIANThttps://souvreprofessional.pl/zabiegi/radiant

Wybierz zabieg i podziel się jego efektami na Facebooku S’OUVRE Professional:

https://www.facebook.com/professionalsouvre

Produkty marki S’OUVRE Professional są dostępne na stronie souvre.pl dla każdego salonu kosmetycznego oraz dla każdego absolwenta Akademii S’OUVRE Professional.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.