Fundacja S’OUVRE zaprasza Was do akcji #LoseWeightToDonate!

Chcesz wiedzieć czym jest #LoseWeightToDonate?

Jest to przede wszystkim fantastyczny sposób na pomaganie dzieciom w potrzebie, a przy okazji wsparcie Twojego organizmu. Brzmi dobrze? Według nas nawet świetnie.

Akcje charytatywne to coś, co lubimy najbardziej. Chcemy angażować się społecznie i nieść pomoc, skoro mamy taką możliwość. W końcu to jest to, co napędza Fundację S’OUVRE do działania. Tworzymy fantastyczną społeczność i jesteśmy przekonani, że Także Tobie spodoba się nasz pomysł. Ciekawy?

Na czym polega i jak długi trwa akcja?

Akcja Lose Weight To Donate trwa od 05.01.2022 do 31.03.2022 i jeżeli chcesz do niej dołączyć, powinieneś zaprzyjaźnić się najpierw z planem dietfree, ponieważ odchudzanie zamieniamy na pomaganie! Jak? Każdy stracony przez uczestnika planu dietfree i akcji #LoseWeightToDonate kilogram zostanie zamieniony w pieniądze, które wesprą działanie Fundacji S’OUVRE, a tym samym najmłodszych pacjentów Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. S’OUVRE również doda cegiełkę od siebie za każdy ze straconych przez Ciebie kilogramów.

1 pełen stracony kilogram = 10 zł dla Fundacji od Darczyńcy + 10 zł dla Fundacji od S’OUVRE

Komu pomagamy?

Udział w akcji to obopólna korzyść – korzystasz ty, pozbywając się zbędnych kilogramów i korzystają młodzi ludzie dotknięci kryzysem psychicznym. Dzięki #LoseWeightToDonate wyposażymy salę terapii sensorycznej dla pacjentów Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu oraz gabinetów psychoterapeutycznych Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Na tych oddziałach znajdują się pacjenci, którzy zmagają się z:

 • Zaburzeniem rozwoju emocjonalnego
 • Zaburzeniem rozwoju funkcji poznawczych
 • Trudnościami i zaburzeniami okresu adolescencji
 • Zaburzeniami psychotycznymi oraz farmakoterapią, psychoterapią grupową, indywidualną, terapią systemu rodzinnego.

Realizacja tego celu pozwoli wesprzeć codzienne leczenie psychoterapeutyczne młodszych pacjentów dotkniętych kryzysem psychicznym.

Skala problemu

Kryzys psychiczny wśród dzieci i młodzieży to problem, który narasta od lat, jednak szczególnie teraz w okresie pandemii ujawnia się ze zdwojoną siłą. Wskaźnik zaburzeń psychicznych wśród dzieci i młodzieży bije na alarm! Globalne statystyki mówią, że blisko 20% dzieci i młodzieży na całym świecie cierpi na szeroko pojęte zaburzenia psychiczne. Depresja, zaburzenia lękowe, problemy społeczne – według raportu UNICEF dotykają jedną na siedem młodych osób w wieku od 10 do 19 lat. To blisko 170 mln nastolatków na całym świecie. Badania Światowej Organizacji Zdrowia przedstawiają, że samobójstwa młodzieży stanowią trzecią przyczynę zgonów. Oznacza to, że około 750 tysięcy dzieci wymaga ogromnej pomocy.

Skala i stopień problemu sprawiły, że wspólnie z kierownikiem Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Bolesławcu, Panią Kamilą Weight, która jest psychologiem klinicznym – podjęliśmy decyzje o wspólnej akcji.

Korzyści

Pomoc bliźniemu to główna, lecz nie jedyna korzyść, którą oferujemy.
Wszystkie korzyści dla Ciebie to:

 • Nowy styl życia, stracone kilogramy
 • Wsparcie suplementów diety S’OUVRE Labs
 • Pomoc dla: https://szpitalpsychiatryczny.pl/ – Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
 • Imienny certyfikat darczyńcy
 • Rabat 30% na czwarty zestaw z misją planu dietfree (cena i punkty)
 • Osoby, które wyróżnią się w mediach społecznościowych aktywnością związaną z akcją #LOSEWEIGHTTODONATE poprzez publikację np. recenzji suplementów diety, filmiki, zdrowe przepisy, itp. zostaną nagrodzone przez S’OUVRE atrakcyjnymi zestawami produktowymi
 • Laureaci akcji zostaną wyróżnieni podczas konferencji S’OUVRE

Jak przystąpić do #LoseWeightToDonate?

Przystąpić do akcji można w bardzo prosty sposób. Co należy to zrobić?

 1. Zakupić w sumie 3 zestawy produktowe z dowolnymi Misjami planu dietfree w czasie trwania akcji #LOSEWEIGHTTODONATE.
 2. Wykonać dokładne pomiary ciała, zanotować masę ciała przed odchudzaniem, zrobić zdjęcia sylwetki oraz zdjęcie wyjściowej masy ciała (na wadze).
 3. Rozpocząć proces odchudzania.
 4. Polubić na Facebooku fanpage:
  1. S’OUVRE POLSKA
  2. S’OUVRE LABS
  3. FUNDACJA S’OUVRE
 5. Dołączyć na Facebooku do grupy prowadzonej przez opiekuna planu dietfree – Izabelę Gandecką – S’OUVRE DIETFREE.
 6. Po upływie 3 miesięcy lub osiągnięciu ustalonego przez siebie celu w postaci straconych kilogramów – zgłosić się do opiekuna planu dietfree, Izabeli Gandeckiej – dietfree@souvre.com, by zdać raport z osiągniętych wyników. W mailu podsumowującym należy przekazać również dane takie jak: imię i nazwisko, numer partnerski, zdjęcie przed i po sylwetki oraz na wadze, dziennik Twojej rewolucji, ilość utraconych kilogramów.

Bądź widoczny w mediach społecznościowych!

Jesteś aktywnym użytkownikiem Facebook ’a? Instagrama? A może TikToka? Jeżeli tak to świetnie się składa! Masz jeszcze większą szansę na zdobycie dodatkowych upominków od S’OUVRE. W czasie trwania akcji #LOSEWEIGHTTODONATE twoja aktywność będzie bardzo doceniona. Systematycznie będą się pojawiać dodatkowe wyzwania i zabawy #minichallenge, dzięki którym będziemy w stanie jeszcze bardziej pomóc dzieciom! Zabawy będą polegały np. na wstawieniu treningu, przepisu, relacji z posiłkami, filmiku z recenzją ulubionego suplementu itd. Nie zapomnij oznaczyć nas w takim materiale! Użyj hashtagów i oznaczeń profili S’OUVRE!

#loseweighttodonate
#dietfree
#dietfreeplan
#souvrefoundation 

Podczas akcji systematycznie będziemy dawać Wam znać o wynikach naszych działań. Co dwa tygodnie będą odbywały się webinary prowadzone przez Joannę Stochmal i Izabelę Gandecką z udziałem gości specjalnych! Nie może cię na nich zabraknąć!

Pamiętaj, dobro wraca. Nie odwracaj wzroku, nie zamykaj oczu, bo to realne problemy, z którymi obecnie się zmagamy.

Otwórz serce, a będzie ci wdzięczne nie tylko Twoje ciało, ale i dusza.

One Comment

 1. To bardzo dobry pomysł, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Gdyby nie inicjatywa pomocowa prezesa firmy pana Waldemara Smolińskiego, to dzieciaki i młodzież dłużej albo wcale by się nie zrehabilitowały, aby powrócić do normalności.
  Dziękuję, jeśli nikt tego jeszcze nie zrobił…
  Monika Wojtas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.