Dłonie mówią o nas więcej, niż może się wydawać…

Dłonie mają dla nas ogromne znaczenie. Od pierwszych chwil życia, są dla nas głównym źródłem poznania otaczającego nas świata. Mówią o nas więcej niż może się na pozór wydawać. To po ich stanie możemy zauważyć nieuchronny upływ czasu. Po dłoniach możemy ocenić również jak ciężko i gdzie ktoś pracuje lub jak wiele czasu poświęca na ich pielęgnacje.

Codziennie są narażone na różnego rodzaju detergenty i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zwłaszcza w okresie pandemii, gdy jeszcze więcej czasu poświęcamy na ich dokładne mycie agresywnymi środkami dezynfekującymi, by pozbyć się z ich powierzchni szkodliwych patogenów.

Tak wiele im zawdzięczamy, czyż nie zasługują na odrobinę więcej uwagi?

Poruszmy zatem temat pielęgnacji dłoni!

Poniższy artykuł przedstawi Tobie kilka interesujących porad i dowiesz się jak w prosty sposób dbać o dłonie na co dzień.

Skora dłoni jest bardzo delikatna. Nieodpowiednia pielęgnacja oraz ciągle narażanie jej na negatywne czynniki zewnętrzne (mróz, słońce, wiatr, woda) sprawia, że traci ona elastyczność, mogą się także pojawić różnego rodzaju przebarwienia, a nawet stan zapalny. Skóra dłoni staje się szorstka, wysuszona, w efekcie czego może nadmiernie się łuszczyć, pękać oraz na jej powierzchni mogą pojawić się mikrouszkodzenia. Dochodzi do podrażnienia skóry, a jej naturalna bariera ochronna zostaje osłabiona.

Co więc zrobić, aby tego uniknąć?

Z ratunkiem przychodzi nasz nowy produkt – Oczyszczający Żel do Rąk.

Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę bez użycia wody i mydła, ale jednocześnie zapewnia wysokiej jakości pielęgnację. Zawartość alkoholu w składzie zapewnia odpowiednią higienę. Natomiast składniki nawilżające, takie jak gliceryna oraz olej migdałowy nadają skórze miękkości i gładkości. Dodatkowo żel wzbogacony w D-panthenol łagodzi i koi przesuszony naskórek. Łatwo się aplikuje, szybko wchłania, dzięki czemu nie pozostawia uczucia lepkości, pozostawiając na skórze przyjemny, odświeżający, grejpfrutowy zapach. Żel wykazuje natychmiastowe działania, a dodatkowo jest odpowiedni dla wegan.

Aby wzmocnić pielęgnację dłoni i wprowadzić ją na wyższy poziom, warto po aplikacji żelu nałożyć dodatkowo Krem do Rąk, np. z linii Kolagen Naturalny S’OUVRE, który dodatkowo wzmocni barierę hydrolipidową naskórka.

Oczyszczający Żel do Rąk naszej marki to must have dla osób, które pragną szybkiej i łatwej higieny rąk, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdują. Ten produkt jest dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiastowego efektu oczyszczenia i ukojenia suchej skóry dłoni.

Obecnie pojawia się coraz więcej produktów pielęgnacyjnych do dłoni. Co zatem sprawia, ze nasz produkt wyróżnia się na tle innych?

Przede wszystkim jego natychmiastowy efekt oczyszczenia i nawilżenia. Szybko wchłaniająca się formuła, bez nieprzyjemnego uczucia lepkości, a pozostawiając przyjemny naturalny zapach, bez towarzyszącego ostrego zapachu alkoholu. Sprawdzi się także dla osób z bardzo wrażliwą skórą. Jest bezpieczny i nie podrażnia delikatnej skóry dłoni. Żel posiada wyjątkowy kolor, pochodzący z naturalnego olejku eterycznego, który pozyskiwany jest ze skórki grejpfruta. Ze względu na swoje ergonomiczne i wydajne opakowanie jest idealny do stosowania w domu, w pracy, na spacerze, na zakupach a także w podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.