Nagraj TikToka! Zgarnij nagrody! Konkurs #SpringWake-Up

Wiosna tuż, tuż!  

Warto zatem pomyśleć o tym jak naładować się pozytywną energią, aby świętować jej nadejście z ogromnym entuzjazmem!

Postanowiliśmy nieco Wam w tym pomóc! 

Weźcie udział w naszym wiosennym konkursie „#SpringWake-Up” – bo być może zaledwie 15 sekund dzieli Was od zgarnięcia fantastycznych nagród! 

Jak się przyłączyć do zabawy? Zasady są dziecinnie proste! 

Nagrajcie dla nas energetycznego TikToka i pokażcie światu swój ulubiony produkt S’OUVRE. Pamiętajcie, aby filmik trwał od 15 do 60 sekund i został nagrany w pionie.  
 
Jeśli chodzi o to w jaki sposób pokażecie swój ulubiony kosmetyk czy suplement diety, wszystko zależy wyłącznie od Was. 

Nie ukrywamy, że przede wszystkimi chcemy abyście podzielili się swoją pomysłowością, kreatywnością oraz poczuciem humoru! Możecie pokazać nam swoją rutynę urodową z udziałem jednego z kosmetyków z linii kolagenowej. Możecie wykonać szalony taniec z maską Skinonly Routine na twarzy. Możecie wyruszyć w niesamowitą podróż po owoce magnostanu, z których powstaje nasz Mangoxan Selection. 

Pomysłów jest co nie miara, zatem nie wątpimy, że nas zaskoczycie! 

Przekażcie za pomocą TikTików swój wiosenny entuzjazm, którego tak wszyscy teraz potrzebujemy! Niestety, zima się jeszcze nie skończyła, a wiosna nie dała nam, póki co znaków swojej obecności.  

Zostań TikTokerem z S’OUVRE!

A co do nagród… 

Zwycięzca „#SpringWake-Up” poza zdobyciem zestawu naszych najlepszych produktów, będzie miał też przyjemność wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Biznesowej S’OUVRE w Bydgoszczy, która odbędzie się już 9 kwietnia!  

Dla pozostałych laureatów, przygotowaliśmy zestawy kolagenowych kosmetyków pielęgnacyjnych i suplementów diety S’OUVRE, wśród których znajdą się między innymi Kolagen Platinum, iWee, czy perfumy Spectra Blink.  

Na Wasze niesamowite i szalone TikToki czekamy do 18 marca 2022 roku!  

Baw się, śmiej i tańcz! Pokaż nam jak tęsknisz za wiosną i jak Twoi ulubieńcy S’OUVRE będą Ci towarzyszyć, gdy ona nadejdzie!

Po paru tygodniach oczekiwania na Wasze filmiki oraz tygodnia pełnego emocjonującego głosowania, w końcu wiemy kto zgarnął tytuł Pierwszego Tik-Tokera S’OUVRE!

Zwyciężczynią została Gabriela Nartowska!

To właśnie Tik-Tok Pani Gabrieli zyskał największą ilość lajków, dodając nam wszystkim energii i motywacji do wiosennej aktywności. Vitie Shot idealnie sprawdzi się jako wsparcie dla ciała i umysłu – również podczas treningów na siłowni!

Już teraz obejrzyjcie zwycięski Tik-Tok, który znajdziecie tutaj: https://fb.watch/c1qZ0geefT/

Poniżej możecie zobaczyć kto jeszcze został wyróżniony przez naszych facebookowiczów.

Zapraszamy też obejrzenia pozostałych TikToków, które brały udział w naszym konkursie: https://bit.ly/3LfXmRT

3 Comments

  1. Witam gdzie przesyłać moje tik tok owe reklamy produktów souvre. Mam ich dużo a będzie więcej mój nik krawcowahenia. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.