Jak skutecznie wspierać pracę umysłu?

Każdego dnia podejmujemy tysiące decyzji, przyswajamy informacje i zmagamy się z wieloma zadaniami. Nasz mózg pracuje nieprzerwanie, dlatego zasługuje na solidne wsparcie. Kompleksowe funkcjonowanie umysłu ma kluczowe znaczenie dla naszego ciała, ogólnego samopoczucia i dobrego humoru.

Mind Booster to zestaw trzech unikalnych suplementów diety, dla osób, które pragną kompleksowo wspierać swoje funkcje umysłowe. Potrzebują energii i chcą zawsze dobrze się prezentować.

W skład zestawu wchodzą:

 1. Vitie Shot
 2. Magnesium Plus
 3. iWee

1. Vitie Shot

To musujący napój z dziesięcioma ekstraktami roślinnymi, zawierającymi kluczowe aminokwasy takie jak: L-argininę, L-taurynę oraz L-tyrozynę – związek wyjściowy w syntezie neuroprzekaźnika – dopaminy. Ta może być przekształcana do innych katecholamin, takich jak adrenalina i noradrenalina, które mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, motywację do działania czy poprawę koncentracji.

Bogactwo naturalnych składników to dodatkowy atut Vitie Shot. Zawiera on m.in.:

 • liście damiana – pobudzają aktywność umysłową,
 • ashwagandhę – poprawiającą samopoczucie i odporność na stres,
 • bakopę drobnolistną oraz miłorząb – wspierające pamięć, koncentrację i funkcje poznawcze.

Vitie Shot zawiera witaminy z grupy B – kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Witamina B12 jest niezbędna dla prawidłowego metabolizmu energetycznego i funkcjonowania układu nerwowego, redukując uczucie zmęczenia i znużenia.

Kwas foliowy natomiast jest istotny dla prawidłowych funkcji psychologicznych, a niacyna wspiera układ nerwowy.

Kofeina zawarta w Vitie Shot w ilości 60 mg na 100 ml, dodaje energii, pomagając zwiększyć skupienie i koncentrację, co jest niezbędne w dynamicznym tempie codziennego życia.

Vitie Shot jest idealny do zabrania ze sobą dosłownie wszędzie – do pracy, na trening, na spotkanie z przyjaciółmi. To świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie aktywny styl życia i chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał każdego dnia.

2. Magnesium Plus

ten kluczowy suplement wspomagający pracę naszego mózgu, zawiera cztery bardzo łatwo przyswajalne formy magnezu:

 • mleczan magnezu,
 • sole magnezowe kwasu cytrynowego,
 • diglicynian magnezu,
 • jabłczan magnezu.

Magnez aktywuje większą ilość połączeń nerwowych w mózgu, co przyczynia się do polepszenia pamięci krótko- jak i długotrwałej. Ponad to zwiększa koncentrację oraz sprawia, że nasz mózg pracuje szybciej i wydajniej.

Znajdujący się w Magnesium Plus cynk pomaga utrzymać kondycję skóry, paznokci i włosów, wspiera prawidłowy metabolizm węglowodanów i makroskładników odżywczych oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Witamina B6 i B2 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

3. iWee

To skoncentrowany macerat 21 ziół i roślin. Część z nich to adaptogeny, które wspierają nasz organizm na wielu płaszczyznach m.in.:

 • guarana i żen-szeń, poprawiają koncentrację i umysłowe funkcje poznawcze.
 • Ashwagandha natomiast przynosi korzyści dla ogólnej kondycji i samopoczucia. Zmniejsza zaburzenia organizmu wywołane stresem, pozytywnie wpływa na układ nerwowy i immunologiczny, a także zmniejsza uczucie zmęczenia.
 • Kurkuma może być skuteczna w redukcji symptomów depresji. Łączy się to ze sposobem w jaki oddziałuje na funkcjonowanie neuroprzekaźników.

Dodatkowo iWee posiada w swoim składzie rośliny wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, wpływając na efektywność wchłaniania składników odżywczych niezbędnych dla pracy naszego mózgu.

Produkt jest doskonałym uzupełnieniem diety dla osób prowadzących aktywny styl życia.

Pakiet Mind Booster dzięki innowacyjnym formułom, wyselekcjonowanym składnikom aktywnym i łatwo przyswajalnym formom witamin i minerałów, staje się niezastąpionym sojusznikiem w codziennym stylu życia. Oferuje szeroki wachlarz korzyści dla ciała i umysłu, dostarczając wsparcia, które tak bardzo potrzebujemy w dynamicznym tempie codziennego życia.

Jeśli szukasz wsparcia dla swojego umysłu, skupienia i energii do działania, Mind Booster jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.